Přání

Milé děti a rodiče, je tady začátek školního roku. O prázdninách jsme odpočívali, užívali sluníčka a s příchodem září na Vás čekají povinnosti. Pro některé děti je všechno nové, neznámé a tak jejich první dny ve školce budou možná trošku uplakané. To se ale brzy spraví, vždyť maminka může přijít do třídy, pohrát si, popovídat, podívat se. Náš školní vzdělávací program má název Kamarádi, to znamená, že všechny činnosti jsou směřovány tak, aby se děti u nás cítily co nejlépe, chodily do školky rády, zdravé a tak neohrožovaly své kamarády.Třídy jsou věkově smíšené, děti se učí vzájemné ohleduplnosti, kamarádství, pomoci mladšímu, menšímu. Společně si hrajeme, cvičíme, zpíváme, tancujeme a malujeme. Během celého školního roku se budeme společně s rodiči potkávat na různých akcích. Věříme, že se nejen zúčastníte, ale i Vaše pomoc, rada a nápady přispějí k jejich zdárnému průběhu. Těšíme se na spoustu nových zážitků.

Vaše pani učitelky