Pomozte nám v soutěži – poslední týden!!!

Soutěž Rama

Naše MŠ se zapojila do programu „S chutí pomáhejme školám i dětem růst“. Z celé republiky vyhraje 6 škol nebo školek a každá z nich získá 200.000 Kč. K tomu, aby měla naše školka opravdovou šanci vyhrát, je potřeba, aby nám pomohlo co nejvíce rodičů a spřátelených komunit kolem školky nejen ve Velkých Bílovicích (sdílení na internetových fórech a sociálních sítích, pomoc všech příbuzných – hlavně babiček, tet, které pečou a kamarádů). A jak nám můžou všichni pomoci? Stačí málo, jen sbírat účtenky od jakéhokoliv výrobku Rama (Rama Lahodná máslová, Rama Classic, Rama Olivio, Rama slaná, Rama multiVita, Rama Cremefine, Rama culinesse, Rama linie, …) a ty nám nosit do MŠ a nebo je sami vkládat na náš profil vytvořený na internetu. Návod, jak na to najdete zde. Soutěž trvá do 30.9. 2013, tak že se pomalu blíží ke svému konci a proto prosíme všechny o paragony. Moc děkujeme všem, kteří nám pomáhají účtenky sbírat!!!