SOUTĚŽILI JSME S RAMOU – „S chutí pomáhejme školám i dětem růst“

Soutěž RamaSoutěž s Ramou, do které jsme se na jaře přihlásili a která spočívala ve sbírání účtenek s nakoupenou Ramou, už skončila. Všem Vám moc děkujeme za účast a snahu pomoci nám k výhře. Celkem jsme společně naskenovali a nahráli 633 účtenek. Za tyto účtenky jsme získali 1002 bodů. Děti také plnily soutěžní úkoly a za ty nám bylo připsáno 251 bodů. Náš celkový bodový stav byl tedy 1253. Ač jsme se většinu času trvání soutěže drželi na předních příčkách, ve finále nám to bohužel na výhru nestačilo. Tímto děkujeme paní prodavačkám z obou bílovských COOPů a také z COOpu z Vrbice za poctivé sbírání účtenek hned od zdroje, tedy od pokladny. Dík posíláme i do školní jídelny, kde na nás s nakupováním Ramy moc mysleli. A děkujeme též všem rodičům za poctivé odevzdávání účtenek ve školce.