Naše školka

Školka je umístěna v 1.NP (U zajíčků, U štěňátek a U myšiček) a v 2. NP (U koťátek, U kuřátek a U berušek) 1. stupně ZŠ. Za budovou je krásná, prostorná zahrada obklopená zelení. Zahrada je vybavena průlezkami, skluzavkami, houpačkami, pískovišti a dřevěnými domky. K prostorám školky patří také prostorné haly, kde je možnost volného pohybu např.: běhu, her s míči, se švihadly, zdolávání překážek, masáží celého těla v kuličkovém bazénu nebo chodidel na žebříku, laně a gumových ježcích.

Školní jídelna se nachází v budově mimo MŠ, ale je s ní spojena chodbami. Stravování probíhá u stolečků ve třídách. K mateřské škole patří výdejna stravy. Mateřskou školu navštěvují děti zpravidla od 2,5 do 7 let. Kolektiv naší školky realizuje kurikulum v šesti heterogenních třídách.

Zaměření MŠ

• rozvíjení sociálního cítění
  • vedení k ekologickému cítění

Provoz MŠ