Máme ve školce úspěšnou zpěvačku…

Dorotka Brůčková se narodila na podzim roku 2007. Už u maminky v bříšku často slýchala, jak hezky zpívá její starší sestřička Vendulka nebo její maminka, když se s Vendulkou učila. Brzy maminka poznala, že si Dorotka při hře jen tak zpívá melodie Vendulčiných písniček a že jí to prostě jde. Ve 3,5 letech se tedy společně vydaly na první soutěž, kterou s přehledem vyhrála a od té doby vyhrává co se dá. Na všech soutěžích, kterých se Dorotka až do dneška zúčastnila, obsadila vždy 1.místo ve své kategorii, většinou získala i cenu posluchačů či si odnesla i cenu pro absolutního vítěze. Známý lidový zpěvák Jožka Šmukař se o Dorotce vyjádřil, že má velmi dobře našlápnuto a ať vydrží. Dorotka už zpívala i v televizi. Do TV NOE nazpívala díl pořadu Sedmihlásky s písničkou „Ztratila sem fjertůšek“ a zpívala i na oslavách pátého výročí vysílání této televizní stanice v pořadu Děkujeme Vám písničku „Ej, až budu veliká“. Účastnila se soutěže dětských zpěváčků v lidové písni Vyletěla holubička v Kyjově, soutěže mladých zpěváčků Hanáckého Slovácka Zpěváček ve Ždánicích a naposledy zpívala v Hodoníně O věneček z rozmarýnu Fanoša Mikuleckého. Z této soutěže si odnesla první místo ve své kategorii, absolutní vítězství i cenu poroty za písničky „Ztratila sem notu“ a „Před naším je rybníček“. Ve školce tancuje v souboru Hrozínek, kde svým zpěvem těší nejednoho posluchače. Po školce navštěvuje ještě Bílovčánek a učí se hrát na housle. Paní učitelky i děti z celé školky Dorotce gratulují a přejí ji mnoho dalších úspěchů a ať jí to pořád tak krásně zpívá.