Velikonoční akce MŠ

Velikonoční zajíček odpradávna nosí dětem čokoládová vajíčka. Není to úkol snadný. Dětí je na naší Zemi čím dál víc. Ale zajíček má rychlé nohy a dobré kamarády, kteří mu rádi pomohou. A tak to všechno pěkně zvládne. „Děti, pomůžete mu také?“ 
Zajíček běžel kolem naší školky rovnou k lesu. Cesta to byla plná zážitků. Snad mu nevypadlo nějaké vajíčko z košíku. Zkusme si, kamarádi, projít cestu velikonočního zajíčka a dívejme se, zdalipak nezahlédneme nějaké zatoulané vajíčko. Pokud takové vajíčko uvidíte, zapište si čárku do záznamového listu. Ale vajíčko, prosím, nechejte ležet na jeho místě. Ať i ostatní děti zkusí svoje štěstí.  Až dojdete do cíle, čeká na Vás malá odměna. Budeme moc rádi, pokud se vyfotografujete a fotky nám pošlete. Hezky se bavte a poznávejte!       

Prosíme o respektování a dodržování pravidel nařízených vládou ČR v souvislosti s Covidem 19.